Мініатюрний ультразвуковий відлякувач комарів виготовлений як браслет. Його зручно носити на руці, кріпити до рюкзака, ременя або на коляску.
Відлякувач видає ультразвук, який відлякує самок комарів ("Кушують" тільки самки комарів!). Самці не реагують на відлякувач, але вони й не п'ють кров людини та тварин, а також не видають характерного неприємного писка.
Частота випромінюваного звуку: 4 кГц (чутний, якщо близько піднести вухо до приладу).
Час безперервної роботи на одній батареї 500 годин — вистачає на весь сезон, надалі батарея легко замінюється (батарея LR44).
Недорогий і дієвий браслет — відлякувач комарів позбавить вас укусів, без запахів, хімії та шкоди для вашого здоров'я. Що особливо актуально для дітей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Браслет от комаров |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От комаров |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Ультразвуковой |
| Площадь действия | 8 кв.м |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Черный |
| Тип насекомых | Комары |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Вес | 20 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип средства | Отпугиватель |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴






